top of page
  • Фото автораТетяна Раховська

«Щасливий час дитинства»

- так ми назвали програму святкових заходів КЗ «Центр культури та дозвілля» присвячених Міжнародному дню захисту дітей, що пройшли в с. Великі Лази. Сьогоднішній день був насичений на гарні емоції та події. Розпочалося наше свято з вело - пробігу «Рух - це здоров‘я» с. Великі Лази - с. Циганівці - с. Великі Лази. Учасники старанно дотримувалися правил безпеки на дорозі, тримали дистанцію, тим більше, що їхали у супроводі екіпажу поліції Ужгородського районного відділення поліції Ужгородського відділу поліції ГУНП в Закарпатській області!

Святковий концерт проходив на сцені клубу - наші глядачі щиро підтримували оплесками юних артистів, що завітали в В. Лази з різних сіл нашої територіальної громади (ансамбль «Ластівочки» Великолазівського ліцею; Лазарик Владислав ( В. Лази); Ангеліна Дорощук (с. Нижне Солотвино); харизматичні «Кумоньки» з с. Стрипа; Міланія Павликовська - завідуюча БК с. Руські Комарівці зі своїми учнями провела танцювальний флеш-моб ; а сестри Маргарита і Віталіна Мороз вразили всіх своїми чудовими піснями (с. Баранинці).

Цікаві роботи були представлені на виставці творчих робіт дітей Баранинськоі ТГ. Бібліотека представила добірку книжкових новинок - до речі, саме в В. Лазах працівники культури не чекаючи допомоги, своїми силами успішно оновлюють книжковий фонд! Завершили свято аніматори з веселими конкурсами та розвагами.

Звичайно, організувати таке свято не легко. Велика вдячність всім, хто долучився і підтримав чудові ідеї працівників клубу і бібліотеки - філії с. В. Лази - Долбні О. М. і Бобук О.В.! Дуже вдячні за допомогу старості с. Великі. Лази - Рогулич Михайло Михайловичу! Сільському депутату Іванцик Михайлу Едуардовичу! Всім працівникам культури і бібліотекарям нашого «Центру» що надали творчі роботи дітей, привезли юних артистів на святковий концерт! Дякуємо!

А нашим діткам ми щиро бажаємо бути здоровими, веселими і щасливими! Зростати і опановувати нові вершини, знайти своє улюблене діло, розкривати таланти! І головне - жити під мирним небом, у мирній, багатій і сильній країні Україна !


11 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі
bottom of page