top of page
  • Фото автораТетяна Раховська

Швидка ракетка -2023


Відбулися спортивні змагання з тенісу серед відвідувачів клубів та бібліотек Баранинської територіальної громади "Швидка ракетка". Організатор змагання – «Центр культури та дозвілля» Баранинської сільської ради спільно з клубом - бібліотекою - філіями с. Нижнє Солотвино.

Настільний теніс вважається одним із найпопулярніших видів спорту у світі. Людина, яка грає в настільний теніс, не лише підтримує свою фізичну форму, а й розвивається інтелектуально, адже під час гри потрібно постійно аналізувати ситуацію, миттєво обирати тактику та ефективно застосовувати різні технічні прийоми. А ще - заняття спортом - це найкращі ліки від стресу, можливість відволіктися від гортання стрічки соціальних мереж, і зосередитися на стані свого здоров'я.

Учасники змагань згадали Хвилиною мовчання Героїв - Захисників України, що віддали найдорожче - свої життя за мир і Україну. Присутніх привітали - директор «Центру культури та дозвілля» Тетяна Раховська та суддя змагань - Голова ВП ГО ВФСТ "Колос" у Закарпатської області - Василь Хмельницький. Змагання проходили серед переможців відбіркових змагань, які відбувалися протягом лютого в клубах – філіях «Центру культури». Отже, на фінальному змаганні ми визначали найкращих гравців в настільний теніс в нашій громаді.

Згідно Положення змагань учасники виступали у трьох вікових групах -

Молодша група (9-12 років)

Середня група – (13-17 років)

Дорослі – (від 18 років)

Цікавий і змістовний сценарій підготували учасники аматорських формувань клубу - бібліотеки с. Н. Солотвино, де розповіли історію виникнення гри в теніс. А Мирослава Король, студентка Академії культури та мистецтв, подарувала учасникам змагань чудові пісні.

Хочеться подякувати за спонсорську допомогу в організації змагань "Швидка ракетка" - депутату Баранинської сільської ради - Дмитру Юрочко! За професійне суддівство - Хмельницькому Василю! До речі, Василь Павлович презентував переможцям категорії "дорослі" ексклюзивні нагородні медалі, що отримав у столиці нашої держави. І за гостинність - працівникам клубу-бібліотеки с. Н. Солотвино - Ользі Левко та Руслані Данацко!

Вітаємо переможців:

Молодша група:

І місце - Гоца Максим (с. Р. Комарівці)

ІІ місце - Логойда Захар ( с. Н. Солотвино);

Юнацька група:

І місце - Кость Богдан (с. Н. Солотівино)

ІІ місце - Дзямко Олександр (с. Р. Комарівці)

ІІІ місце - Куклишин Ростислав (с. Р. Комарівці);

Дорослі:

І місце - Галасник Володимир (с. Глибоке)

ІІ місце - Матринець Євген (с. Н. Солотвино)

ІІІ місце - Гринчишин Степан ( с. Н. Солотвино).


Будемо тренуватися, змагатися, і Перемагати! Адже ми, українці, сильні духом, незламні і непереможні!

88 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі
bottom of page