top of page
  • Фото автораТетяна Раховська

«Україна єдина, Україна - це ми»!

Святковий концерт «Центру культури та дозвілля» до Дня Конституції України , Дня Молоді та Дня села Глибоке зібрав на своїй сцені артистів - аматорів з багатьох клубів - бібліотек - філій Баранинськоі територіальної громади. На свято завітали шановні гості - голова Баранинськоі громади - Марусяк Ю. І., староста села - Буксар Р. Р., депутати села. За чудову організацію і гостинність щиро дякуємо завідуючій клубу- філії села Глибоке Вацо Вікторії Юріївні !

До свята старанно готувалися всі жителі села - від найменших - до старших. За оздоблення сцени і фото зони взялася дизайнер Юлія. Підключилися місцеві підприємці - всі гості смакували смачним бограчем і прохолодними напоями. Ведучі свята - Степан і Вікторія, майже на пам’ять вивчили сценарій. Вірші і пісні підготували діти, а старше покоління ( ансамбль «Глибочанка») заспівали пісні з оновленого репертуару.

Концерт розпочався з композиції про державні символи України - Герб, Прапор і Гимн - в якій взяли участь Мама ( Наталья Гаврилешко) та три її синочка ( Слава, Артем і Міша). Гладячі зустрічали оплесками танцювальні колективи з с. Р. Комарівці та с. В. Лази; дитячий вокальний ансамбль «Ластівочки» Великолазівського ліцею; солістку клубу с. Ярок Ігнац Софію; кумоньок (Дранчак Олександру та Талахадзе Ніколетту) і солістку Калабішка Олександру з с. Стрипа; учасників новоствореного вокального ансамблю працівників Центру культури «Вишиванка» ( кер. Т. Раховська). Зірковий дует Віталіна та Маргарита Мороз (учасниці телевізійного проекту « Голос країни») завершили концерт яскравим шоу. А святкова дискотека додала настрою і гарних вражень.


Дякуємо всім, хто долучився до організації свята! Вітаємо с. Глибоке з 604-ю річницею! Бажаємо розквіту, здоров‘ я і щастя родинам, Божої благодаті!

10 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі
bottom of page