top of page
  • Фото автораТетяна Раховська

Україна - незламна!

Шостий місяць повномаштабної руйнівної війни, розв"язаної рашистськими окупантами... Ракетні обстріли мирних домівок, постійні повітряні тривоги, вбийства і катування наших захисників і мирних мешканців... Україна і Українці - не зламалися і не здалися. Нас тримає глибинне коріння - тисячолітня історія нашої держави, історічне прагнення до волі і свободи, наші традиції і культура. І це коріння - не знищить і не випалить московія, як би вона цього не прагнула.

Вперше, 28 липня, ми відзначили День Державності України. Нехай прадавні українськи скарби - мова, пісня, танець, народні традиції - надають нам сили, підкріплюють і окриляють, заліковують наші рани. Бережемо і захищаємо нашу державність, нашу Україну!

Заклади Центру культури відзначили свято День Державності України:

КЗ «Центр культури та дозвілля» Баранинської сільської ради спільно з клубом – філією с. Глибоке провели патріотичний благодійний концерт за участі аматорських колективів Баранинської ТГ «Україна – незламна».


Патріотичний інформаційний квест «Стежками тисячоліття України» був проведений в бібліотеці-філії с. Циганівці.

В клубі та бібліотеці-філії с. Великі Лази відбувся тематичний вечір - зустріч з захисниками України – жителями с. В. Лазів та концертна програма «Чужа, неждана, непотрібна»

Пісенне – танцювальне онлайн-привітання зі святом підготували в клубі-бібліотеці-філії с. Стрипа «Що для тебе державність?»

Цікаву розповідь вчителя історії М. Гурніш про історичні події 988 року та запровадження християнства послухали діти у Будинку культури – філії с. Руські Комарівці – «Скарби України» а також присутні стали учасниками танцювального флешмобу.

Працівники клубу – бібліотеки – філії с. Нижнє Солотвино підготували і провели з дітками історично – пізнавальний квест «Вони творили історію». Підготовлено книжкову тематичну полицю "Шлях державотворення Украіни"

У клубі - бібліотеці-філії с. Ярок була проведена інформаційно-патріотична бесіда «Держава, її історичні цінності і надбання» та майстер-клас по виготовленню патріотичної символіки.

КЗ «Центр культури та дозвілля» Баранинської сільської ради провів благодійний шашковий турнір серед працівників Баранинської сільської ради «Цікава гра – 2022», благодійні внески учасників турніру направили на підтримку ЗСУ.28 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі
bottom of page