top of page
  • Фото автораТетяна Раховська

Святкуємо День Незалежності України!

Баранинська територіальна громада разом з Україною та українцями з цілого світу відзначила 30-ту річницю відновлення Незалежності України! Святкові заходи відбулися в кожному клубі-бібліотеці - філії "Центру культури та дозвілля" Баранинської сільської ради. А в село Руські Комарівці, де святкували ще й День села, з'їхалися аматорські колективи зі всіх куточків нашої сільської ради.

Відкрила свято Молитва за Україну "Боже Великий Єдиний" у виконанні народного вокального ансамблю "Ярочок" та вокального ансамблю працівників "Центру культури та дозвілля" Баранинської сільської ради "Вишиванка". Після виконання Державного Гімну, з привітальним словом до жителів села звернулися: голова Баранинської сільської ради Марусяк Ю. І. , староста села Буксар Р.Р. , гості свята. Згадали хвилиною мовчання воїнів, що віддали свої життя за волю і незалежність нашої країни.

Селу Руські Комарівці виповнилось 531 рік. Надзвичайно приємно було побачити на святі найстаршу жительку села ( 94 роки) якій староста вручив подарунок і побажав прожити ще багато років у здоров"Ї та добробуті. Оплесками зустрічали глядачі різноманітні концертні номери аматорських колективів (Руськокомарівський народний театр ( кер. Гурніш М.С.); "Куми" з с. Стрипа; дитячі вокальний та хореографічний колективи БК с. Р. Комарівці; "Закарпатка" - хореографічний ансамбль с. Ярок, сольних виконавців; та багато інших). Розважальна програма "Вірка Сердючка і мама" , святкова дискотека (це були подарунки для села від старости) додала гарного настрою всім присутнім.

Організатором концерту до Дня Незалежності і Дня села виступив "Центр культури та дозвілля" Баранинської сільської ради спільно з БК- філією с. Руські Комарівці. Щиро дякуємо за підтримку в організації та проведенні свята - старості села Буксар Рудольфу Рудольфовичу, депутату Баранинської сільської ради - Греца Світлані Михайлівні, завідувачам клубів - бібліотек - філій, всім хто доклав своїх зусиль та енергії щоб це свято відбулося! Дякуємо депутату Наталії Іванівні Худан за організацію солодкого столу для артистів - учасників концертів до Дня Незалежності в с. Циганівці, Стрипа і Ярок! Завдяки вашій підтримці, свята проведені в закладах культури нашої ТГ яскраві та незабутні!

А ми ще раз вітаємо нашу рідну неньку Україну з днем народження! Віримо в прекрасне майбутнє, в нашу силу і перемогу!

24 перегляди0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі
bottom of page