top of page
  • Фото автораТетяна Раховська

"РІЗДВЯНІ ДЗВІНОЧКИ - 2022"


На завершення такого складного і напруженого 2022 року "Центром культури та дозвілля" було проведено ІІ відкритий благодійний фестиваль колядницьких колективів Баранинської сільської ради «Різдвяні дзвіночки». В село Баранинці завітали бетлегеми і колядницькі колективи майже з кожного села нашої громади. Сміло можна сказати, що тут, біля Монументу Божої Слави, зібралися представники мистецько – волонтерського фронту, працівники "Центру культури та дозвілля" Баранинської сільської ради, завдяки яким живуть народні українські традиції! Коли живуть традиції – живе культура, а там де є культура – там є нація!

Наш фестиваль - благодійний, і проходив під гаслом – Колядуємо і допомагаємо ЗСУ. Окремо хочеться подякувати тим працівникам, хто долучився до організації Благодійної ярмарки - Григор"євій Тетяні; Данацко Руслані; Левко Ользі; Павликовській Мілані; Легеза Ганні; Вацо Вікторії; Проньо Марії; учасникам Церковного хору с. Довге Поле! Ми приготували солодощі та гарячі напої, кошти від продажу яких , а також благодійні внески наших шановних гостей і учасників фестивалю, були передані в Благодійну організацію " Волонтери Закарпаття", на придбання дуже необхідних зараз на передовій газових обігрівачів!

Було зібрано - 16 662 грн.

Вокальний ансамбль с. Баранинці колядує для Волонтерів Закарпаття.

Дякуємо всім учасникам фестивалю та їх керівникам, що по при відсутність світла і тепла приходили на репетиції і готувалися до виступу!

Дякуємо за організаційну підтримку начальнику відділу Освіти Культури Туризму Молоді і Спорту Баранинської сільської ради – Еріці Дезидерівні Янович!

Дякуємо директору Руськокомарівського ліцею Ларисі Василівні Сарваш за наданий транспорт для учасників фестивалю! За озвучування фестивалю – Сергію Раховському!

Розпочався наш фестиваль ясним дзвоном різдвяних дзвіночків! Дзвенять Різдвяні дзвіночки - розганяють ворожі чорні хмари над Україною, сповіщають про радісну подію – народження Богомладенця, який своїми маленькими ручками Благословить і захистить весь світ від темних сил зла!

Присутніх привітав та благословив о. Сергій Слободенюк, йому велика вдячність за вирішення багатьох питань з організації фестивалю!

Всі учасники фестивалю заколядували " Нова радість стала"1. Колядницький дитячий колектив клуб с. Глибоке.

Керівник - Вікторія ВАЦО.
2. Бетлегеми БК с. Руські Комарівці. Керівник - Мілана ПАВЛИКОВСЬКА


3. Колядницький колектив с. Баранинці. Керівник - Тетяна РАХОВСЬКА
4. Колядують діти – клуб – бібліотека с. Нижнє Солотвино.

Керівники - Ольга ЛЕВКО і Руслана ДАНАЦКО

5. «Лілея» - вокальне тріо «Центру культури та дозвілля» у складі : Тетяна Кіш, Марія Проньо, Тетяна Раховська.

6. Колядницький дитячий колектив бібліотеки с. Циганівці.

Керівник Тетяна ГРИГОР"ЄВА

7. Бетлегеми с. Циганівці

8. Церковний хор греко-католицької парафії с. Довге Поле.

Керівник - Катерина ЗАВАЦЬКА

9. Бетлегеми клуб с. Довге Поле. Керівник - Марія ПРОНЬО

10. Учасники театрального гуртка клубу - бібліотеки с. Стрипа

Керівник - Оксана ДРАНЧАК 11. Хореографічний ансамбль «Закарпатки» клубу - бібліотеки с. Ярок

Керівник Крістіна БУЛИНА

12. Народний вокальний ансамбль «Ярочок» клубу - бібліотеки с. Ярок – с. Стрипа

Керівник - Лідія ЧУБИРКО

В ці Різдвяні дні ми хочемо побажати: Спокою і миру в серцях, Світла і тепла українським родинам! Миру, злагоди, сил - кожній українській сім’ї, кожному воїну, хто зараз не вдома з рідними, хто боронить нашу землю! Дякуємо нашим героям – захисникам за їх мужність і відвагу! І щиро молимося за наших воїнів – хай Господь Бог збереже їхні життя, молимося за довгоочікувану перемогу! Хай лунають колядки по всій Україні!

Світло обов’язково переможе темряву, Україна здолає окупантів!

Колектив КЗ "Центр культури та дозвілля" Баранинської сільської ради.


86 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі
bottom of page