top of page
  • Фото автораТетяна Раховська

«Пам’яті жертв Голодомору»

Щороку, в четверту суботу листопада, вся Україна, весь світ, згадує загиблих від штучного голоду українців. Про наймасштабніший голод 1932-1933 років, що влаштувала радянська влада в Україні, розповідали сьогодні і в с. Нижнє Солотвино. Година «Пам’яті жертв Голодомору» проведена спільно «Центром культури» та працівниками клубу - бібліотеки філій с. Н. Солотвино Ольгою Левко та Русланою Данацко.«Час минає, а пам'ять залишається» - виховна бесіда проведена в клубі с. Глибоке.

«Зернятко надії» - бесіда, книжкова виставка присвячена трагічним подіям Голодомору 1932-33 років в бібліотеці с. Циганівці.

Виховні бесіди, інсталяції, книжкові виставки та участь у Всеукраїнській акції «Запали свічку пам’яті» відбулися в клубах-бібліотеках с. Д. Поле; В. Лази, Р. Комарівці.Про ці страшні злочини, Геноцид українського народу, що забрав мільйони життів, повинні знати наші діти і не допустити таких подій в майбутньому.

Дякуємо нашим героям - ЗСУ, що знешкоджують кривавого агресора, який прагне знищити українську націю, як і 90 років тому!

1 перегляд0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі
bottom of page