top of page
  • Фото автораТетяна Раховська

На крилах молитви

Молитва до Бога… - для кожного з нас, вона, - як ковток чистого повітря, як духмяний свіжоспечений хліб… Без молитви і духовної пісні – життя людини не заповнено, і постійно прагне до молитовного джерела життя. Україна зараз виборює своє право на існування і волю - і саме молитва, звернення до Господа, - укріпляє нас, захищає наших воїнів, зупиняє ворога, огортає духовним небесним покровом всіх, хто зараз в небезпеці.

Ідея провести фестиваль духовної пісні народилася вже давно, але саме зараз, велика потреба у спільній молитві, підштовхнула і надихнула нас на організацію такого молитовного дійства. Наш "Центр культури та дозвілля" знайшов однодумців в громаді с. Довге Поле. Оскільки в цьому селі є велике храмове свято до Дня Пророка Ілії, яке молитовно відзначає кожна родина, ми присвятили наш фестиваль Святителю Ілії.

Перш, ніж розпочати концерт, всі присутні схилити голови і вшанувати Хвилиною мовчання тих, кого з нами вже нема – загинувших героїв – воїнів і мирних мешканців – жертв окупантів – безвинних дітей, жінок, чоловіків… Вони тепер з неба моляться за нас і Україну…

До учасників і гостей звернулися організатори фестивалю духовної пісні «На крилах молитви» - депутат Баранинської сільської ради - Віктор КАРАБІН і директор "Центру культури та дозвілля" Баранинської сільської ради Тетяна РАХОВСЬКА, з побажаннями – мирного неба, спокою в серцях, щоб Божа ласка огортала мальовниче село Довге Поле, жителів Баранинської Територіальної громади, наше срібне Закарпаття, нашу прекрасну Україну, і захистила від жорстоких безчесних загарбників! Дякуємо за молитви від духовних отців - о. Михаїла, о. Сергія, о. Павла, о. Владислава!

Духовне свято розпочали Церковним Гімном України "Боже Великий Єдиний".

І фестиваль духовної пісні "На крилах молитви" гостинно зустрів своїх учасників: Народний камерний хор інтелігенції м. Ужгород «КРЕДО» Ужгородського Кафедрального Греко-Католицького собору (керівник – Кирлик Ярослав Юрійович); вокальний ансамбль Української Православної церкви с. Стрипа; Вокальне тріо "Центру культури та дозвілля" Баранинської сільської ради у складі – Марія Проньо, Тетяна Кіш, Тетяна Раховська; церковний хор с. Дравці, Греко-Католицької парафії (керівник хору - Завацька Катерина Петрівна); Катерина Завацька з сольною духовною піснею; народний вокальний дует «Рідна пісня» - Сергій і Тетяна Раховські, Ужгородського міського Будиноку культури; церковний хор с. Довге Поле, Греко-Католицької парафії ( керівник – Завацька Катерина Петрівна).

Дякуємо всім організаторам, спонсорам, що долучилися, підтримали, допомогли своїми знаннями, фінансами, своєю працею:

- Депутату Баранинської сільської ради Віктору Васильовичу Карабін;

- Депутату Баранинської сільської ради – Дмитру Анатолійовичу Юрочко;

- Жителю с. Довге Поле, який надав прекрасну сцену для проведення фестивалю – Лейко Віталію;

- Завідувачці клубу-філії с. Довге Поле – Марії Ігорівнї Проньо;

- Звукорежисеру концерту – Сергію Раховському;

- Всім, хто допомагав гарно зустріти наших гостей, хто працював на оформленні сцени і приводив до ладу навколишню територію!

- Дякуємо нашим учасникам і керівникам колективів, ведучим концерту!

Учасники фестивалю - люди різних конфессій і віросповідань... Але нас об’єднує те, що ми є Українці, нас об’єднує молитва, яка щохвилини пульсує в наших серцях – Боже, захисти нашу Україну!

На завершення фестивалю - всі присутні (а на сцені були учасники 2-х церковних хорів с. Д. Поле і с.Дравці під керівництвом Катерини ЗАВАЦЬКОЇ), виконали спільну молитву "ОТЧЕ НАШ".

Сподіваюсь, проведення таких фестивалів стане традиційним в нашій громаді, і буде надихати нас на добрі вчинки во славу Господа!

142 перегляди0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі
bottom of page