top of page
  • Фото автораТетяна Раховська

Маленькі янголи у небі...

4 червня вся Україна вшановує пам’ять дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України. Біля Монументу "Божої Слави" в селі Баранинці була проведена акція "Маленькі янголи у небі...".

Небайдужі жителі села зібралися, щоб вшанувати пам'ять безневинних янголят, котрі загинули від загарбницьких лап ворога. Кривава війна увірвалася в наше життя у 2014 році, і її жертвами стали багато мирних мешканців України, на жаль, багато дітей...

Сьогодні – 101 день повномасштабної війни росії з Україною, війни зла і добра, війни темряви і світла… Держава – терорист продовжує вбивати наших діток. Щодня в Україні гине двоє дітей і четверо отримують поранення.

Діти – це майбутнє кожної нації, та сьогодні нелюди намагаються забрати їх у нас. Лише згідно офіційних даних за 3 місяці війни постраждало 724 дитини, 261 дитина загинула та ще понад 463 поранено. Саме жахливе те, що ми не знаємо навіть точної кількості постраждалих дітей. І дізнаємося ці страшні цифри тільки після Перемоги.

Ми пам’ятаємо всіх хто загинув, пам’ятаємо кожну дитину що загинула під час цієї підступної війни… окупантам немає виправдань за злочини проти українського народу і жоден з них не уникне покарання! Велике співчуття тим українським батькам, родинам, сім’ям хто втратив діточок… Присутні вшанували загиблих дітей ХВИЛИНОЮ МОВЧАННЯ.

Помолилися за безвинні, чисті дитячі душі священники - Отець Сергій (с. Баранинці) і Отець Павло (с. Дравці). До акції приедналися учасники церковного хору греко-католицької єпархії с. Дравці (керівник - Катерина Завацька), у їх виконанні прозвучали духовні пісні.


Зворушливі вірші ми почули від завідувача клубу - філії с. Довге Поле Марії Проньо та учасниць аматорських колективів клубу - Каміли Пастор, Тетяни Шахайда і Ольги Драгун. В акції прийняли участь два вокальні дуети - "Рідна пісня" (Сергій і Тетяна Раховські) та відомі учасниці проекту "Голос країни 8" "Сестри Мороз" (Маргарита та Віталіна Мороз).

"ДІТИ!", " ЛЮДИ!" - саме такі надписи залишали на своїх парканах люди, чиї села були під окупацією. Маріупольці, що ховалися від обстрілів в драмтеатрі, великими буквами написали ці слова на російській мові, сподіваючись на людяність і милосердя окупантів. Та звірі цілили саме туди. І слово «ДІТИ» знає тепер цілий світ. Однак, ці надписи є справжнім символом нашої боротьби, адже ми – люди, а росіяни – окупанти та злочинці! На завершення нашої акції, всі присутні вистроїлися у формі серця навколо слова "ДІТИ", віддаючи шану нашим безвинним маленьким янголятам в небі… І нехай ворог запам’ятає на віки вічні, що їм, - катам, прощення не буде ніколи!Не зважаючи на весь біль – Україна продовжує жити, за час війни народилося понад 25 тисяч немовляток, які мають жити під мирним небом у мирній країні.

За нами Правда! З нами Бог! За нас воює найкраща армія! Слава Україні! Героям Слава!

Дякуємо всім учасникам та присутнім на акції "Маленькі янголи у небі...", які не зважаючи на дощову погоду підтримали захід і помолилися за вічний спокій загиблих діток...

78 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі
bottom of page