top of page
  • Фото автораТетяна Раховська

Країна нескорених

День Гідності та Свободи – свято в Україні, що святкується щороку 21 листопада на честь початку двох революцій: Помаранчевої революції (початок 22 листопада 2004 року) та Революції Гідності (акція студентів та громадських активістів розпочалася 21 листопада 2013 року). А ще, 21 листопада - це духовне православне свято Архистратига Михаїла, який очолює святе військо ангелів, і є покровителем столиці України - міста Києва, де відбувалися основні події Революцій. Для нашої держави ця дата дуже важлива, адже 8 років тому, українці ще раз на цілий світ оголосили бажання розвивати країну в демократичному і європейському напрямку, бути незалежними, гідними і вільними людьми. Про це йшлося в бесідах, розповідях, годинах патріотизму, що відбулися в клубах і бібліотеках - філіях нашого Центру культури.

Книжкові тематичні полиці, виставки дитячих малюнків розповідали про події двох Майданів.

В пам'яті дорослих назавжди закарбувалися жахливі дні лютого 2014 року, коли на Майдані почали розстрілювати "Небесну сотню". Дорогу ціну Волі і Незалежності обов'язково мають знати і наші діти... Отже, хвилиною мовчання всі присутні згадували загиблих героїв. Діти брали участь у флешмобах, розповідали про справжніх патріотів України, дивилися відео - ролики.

Гідність - особливе моральне ставлення людини до самої себе і ставлення до людини у суспільстві. Гідність - це завжди про повагу... В закладах культури ми доносимо цю думку до наших відвідувачів. Вчимо їх бути гідними громадянами нашої чудової України, а історія нашої держави вчить нас всіх вміти відстоювати і захищати свою свободу, гідність і незалежність.

8 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі
bottom of page