top of page
  • Фото автораТетяна Раховська

Козацька слава

Оновлено: 2 лист. 2022 р.

Щиро вітаємо найкращих, мужніх захисників і захисниць України зі святом!

Також, з глибокою любов’ю і надією святкуємо - Покрова Пресвятої Богородиці, відзначаємо - День Українського козацтва, День створення УПА!

Безмежно дякуємо усім українським воїнам, пишаємося кожним і кожною!

Хай Покриває вас своїм святим Омофором Божа Мати!


Прапор 128 бригади з підписами воїнів приніс в Будинок культури с. Руські Комарівці на зустріч з молоддю "Ми віримо в перемогу!" наш захисник Гурніш Тарас. Хвилиною мовчання вшанували всіх героїв, що загинули за нашу свободу і незалежність, вшанували односельця Щубелко Юрія, що загинув за Україну 3.08.2022 року...Переглянули багато історичних документів, з цікавістю слухали розповідь про жителів села - героїв УПА, про військове братерство і героїзм наших незламних патріотів.

На патріотичну годину "За честь, за славу, за народ!" в клуб - бібліотеку с. В.Лази запросили справжнього героя, бійця ЗСУ Володимира Вудмаска. Володимир, як медик, розповідав про свою роботу, допомогу бійцям на війні. Діти малювали для захисників патріотичні малюнки, які за допомогою Благодійного фонду "Просвіт" ( керівник Жолт Лакатош) будуть передані нашим мужнім захисникам.


В клубі-бібліотеці с. Нижнього Солотвино проведено патріотичну годину "Ми - нащадки козацької слави". Діти з задоволенням прийняли участь у майстер - класі по випічці тістечок з оздобленням в патріотичних кольорах.Онлайн - привітання записали діти в бібліотеці с. Циганівці, клубі - бібліотеці с. В. Лази, клубі с. Глибоке "Від козаків до кіборгів!"

Змістовні книжкові виставки підготували в бібліотеках: с. В. Лази "Мужність і відвага крізь покоління", в с. Н. Солотвино - "Хай живе козацька слава! Хай живе козацький дух!" та с. Ярок "Біль, гордість і надія України".

В с. Довге Поле під час патріотичної години "Козацький дух непереможний" діти виготовляли вітальні листівки для захисників.Аматорські колективи клубів - бібліотек с. Стрипа і с. Ярок підготували спільну святкову концертну програму «Козацька слава» до державного свята Дня захисників і захисниць України. На концерті були присутні поважні гості - мистецька атестаційна комісія Департаменту культури, національностей та релігій Закарпатської ОДА, для проведення атестації народного аматорського вокального ансамблю «ЯРОЧОК» клубу - філії с. Ярок КЗ «Центр культури та дозвілля Баранинської сільської ради» у складі :

- Барановського В.В. - заступника директора КЗ ООМЦК Закарпатської обласної ради, заслуженого працівника культури України (Голова комісіі);

- Шіпоша В.А. - голови циклової комісіі «Хорове диригування» КЗ «Ужгородський музичний фаховий коледж їм. Д.Задора» Закарпатської обласної ради;

- Карбованця О.О. - викладача циклової комісіі «Хорових та муз. - теоретичних дисциплін» КЗ «Академія культури і мистецтв» Закарпатської обласної ради.

Розпочали свято музично - поетичною композицією «Козацька Покрова» учасники хореографічних ансамблів «Юні росинки» клубу с. Ярок, «Акварельки» клубу с. Стрипа (керівник - Крістіна Булина) і вокальний ансамбль «Дівчата» з духовною піснею «Царице Небесна».

Хвилиною мовчання вшанували присутні полеглих героїв.

Інсценізацію вірша «На місячній доріжці» представили учасники театрального гуртка клубу с. Стрипа (керівник - Дранчак О.І.).

Чудову програму закарпатських, українських народних пісень, пісень сучасного репертуару представили учасники ансамблю «Ярочок» (керівник - Лідія Чубирко). Завершили концерт вокально - хореографічною композицією «Ой у лузі червона калина», і цю пісню - символ незламності України співали всі присутні в глядацькому залі.

Дякуємо нашим мужнім захисникам і захисницям! Хай береже вас Господь! Повертайтеся скоріше з Перемогою до рідних домівок - живими і здоровими!

Дякуємо за ваші щирі оплески, шановні глядачі! Дякуємо за теплі слова підтримки від шановних гостей - митців, від старости сіл Ярок і Стрипа Червеняк М.М, від головного спеціаліста відділу ОКТМС Баранинської сільської ради Семен Я. М.! Вітаємо народний аматорський вокальний ансамбль «Ярочок» з підтвердженням почесного звання «народний»! Нехай лунають ваші чудові голоси, примножуючи вокальні традиції Закарпаття!26 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі
bottom of page