top of page
  • Фото автораТетяна Раховська

КОЗАЦЬКА ПОКРОВА

З 10 по 17 жовтня, заклади - філії нашого Центру культури відзначали важливі і доленосні свята: Покрови Пресвятої Богородиці, яка здавна була Заступницею украінського козацького війська; День українського козацтва і День Захисників і Захисниць України - найважливіший, наразі, день для українського суспільства, оскільки на Сході нашої держави вже восьмий рік триває війна. В клуби і бібліотеки були запрошені наші воїни - захисники, діти зверталися в щирій молитві до Богородиці, читали вірші, співали пісні, брали участь у різноманітних вікторинах. Хвилиною мовчання вшановували пам"ять тих, хто не повернувся до рідної домівки з війни...

Ці святкові дні вселяють в наші серця гордість за мужніх патриотів - захисників і захисниць України, надію на перемогу і віру у щасливе майбутне.


Будинок культури - філія с. Руські Комарівці. Свято "Козацька Покрова" , підтвердження звання "народний" аматорського колективу Народний театр с. Р.КомарівціКлуб - бібліотека - філії с. Нижне Солотвино . Патріотична година "Воїнами не народжуються", книжкова виставка "Хай живе козацька слава!"

Клуб - бібліотека - філії с. Великі Лази. Патріотична година "Ми за мир на рідній землі" . Книжкова виставка "Наші герої".

Бібліотека - філія с. Стрипа. Літературна година "Покрова - свято козацьке". Книжкова виставка "Тої слави козацької повік не забути".


Біюліотека - філія с. Циганівці. Літературно- музична композиція "Вже стелить шляхом золота Покрова". Тематична полиця "Стежками славних козаків".


Клуб - філія с. Глибоке. Патриотично - виховна година "Сила нескорених".


Саме на свято Покрови, відновив свою роботу клуб - філія с. Довге Поле. Концерт "День Захисників і Захисниць України" зібрав численних глядачів. Бажаємо завідувачу клубу Проньо Марії Ігорівні успішої праці, вдалих заходів, багато відвідувачів , талановитих учасників і Божого благословення!

31 перегляд0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі
bottom of page