top of page
  • Фото автораТетяна Раховська

З Днем Конституції України!


Вітаємо найдорожчу Україну і незламних Українців з Днем Конституції України!

В ці складні часи - українські пісня і танець, наше мистецтво, є на рівні з українською мовою - надпотужною зброєю проти рашистських варварів. Адже ворог прагне фізично знищити не тільки наші оселі і людей, але й культуру, історію, саме існування держави Україна. Тому працівниками Центру культури були організовані різноманітні мистецькі заходи приурочені до цього державного свята, які будуть відбуватися у закладах в продовж тиждня.

Патріотичний благодійний концерт «Незламні» представили аматорські колективи клубу - бібліотеки-філій с. Ярок. У виконанні учасників колективів звучали українські пісні, патріотичні та народні хореографічні композицї, емоційні і чуттеві вірші. Дякуємо за піднесені емоції: завідувачці клубу - бібліотеки с. Ярок - Антоніні Рибович; керівнику дитячих хореографічних колективів - Кристині Булина; керівнику народного вокального ансамблю «Ярочок» - Лідії Чубирко; вокальному дуету «Рідна пісня» - керівник Сергій Раховський (Ужгородський міській будинок культури). Особлива подяка - депутату Фофлаку Івану Івановичу за допомогу в пошитті сценічних костюмів для хореографічних колективів клубу та солодкі презенти учасникам концерту! Дякуємо шановним батькам, нашим глядачам, за щиру підтримку, за голосні «Слава Україні!»- «Героям Слава!», за участь у зборі коштів на підтримку наших військових (зібрано 2100 грн)! і гроші вже перераховано на рахунок ГО « Волонтери Закарпаття»!


Бібліотека - філія с. Стрипа підготувала для дітей цікаві заходи - патріотичний аква грим, виготовлення листівок-долоньок з побажаннями нашим мужнім воїнам (листівочки будуть передані за призначенням) та годину національно-патріотичного спілкування "Україна єдина".


А в клубі-бібліотеці - філіях с. Великі Лази була проведена для дітей патріотична година "Конституція України та сучасний світ", також, оформлена книжкова виставка "Конституція - гарант прав українців".Всі заходи проводяться за участю діток, що вимушено переїхали до Закарпаття, рятуючись від рашистської навали. Підтримуємо, як можемо допомагаємо цим родинам пережити цей складний період, молимося за Україну і за кожного українця!

Українці насправді непереможні, разом - до ПЕРЕМОГИ!

10 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі
bottom of page