top of page
  • Фото автораТетяна Раховська

Змагання з шашок «Цікава гра 2021»

Оновлено: 2 серп. 2021 р.

Багато дискусій зараз ведеться про цілі та завдання працівників культури і бібліотекарів, що працюють у сільських закладах культури… Зацікавити дитину або підлітків новою книгою, можливістю розкрити свої таланти в пісні і танці, врешті, «відірвати» від телефона, і провести час разом з друзями за цікавою, інтелектуальною, нестаріючою грою … у шашки. Саме таке завдання і ставили перед собою працівники нашого «Центру культури та дозвілля», коли започаткували цього літа змагання з шашок «Цікава гра - 2021» серед відвідувачів клубів - філій та бібліотек – філій нашої територіальної громади. За підтримки Відділу ОКТМС Баранинської сільської ради (начальник – Янович Еріка) розробили і затвердили «Положення змагань». На протязі липня, в клубах і бібліотеках проходили змагання у 3-х вікових категоріях. І ось, 31 липня, на фінальну гру в БК – філію с. Руські Комарівці з’їхалися представники 7 сіл Баранинської сільської ради.

Учасники вокального та хореографічного гуртків БК ( керівники – Раховська Т. та Павликовська М.) підготували невеличке привітання для учасників змагань, розповіли про історію виникнення гри у шашки. Всіх присутніх привітав староста села Руські Комарівці – Буксар Рудольф. До речі, серед учасників змагань, ми радо вітали старосту с. Великі Лази Рогулич Михайла.

Велику вдячність хочеться висловити головному спонсору шашкового турніру – підприємцю, керівнику ТОВ «РЕТЕШ», меценату, небайдужій людині – Карабін Віктору! Завдяки пану Віктору всі учасники змагань отримали солодкі подарунки, а також – учасникам молодшої вікової категорії подарували набори гри у шашки. Ну і звичайно – головні призи! Переможці молодшої і середньої вікових категорій отримали чудові подарунки – музичні колонки. А володар 1 місця серед дорослих – подарунковий сертифікат на 4 відвідування в одному з спортивно - оздоровчих комплексів м. Ужгород! Також, щиро дякуємо депутату Баранинської сільської ради Греца Світлані за чудові солодкі призи всім учасникам змагань! Нехай ваші добрі справи сторицею вам повернуться!

За активну участь у шашковому турнірі, всі учасники отримали грамоти від КЗ «Центр культури та дозвілля». Переможці 1-3 міст нагороджені медалями.

Під час гри і діти і дорослі багато спілкувалися, зав’язалися нові дружні знайомства, які, на мою думку, зміцнюють нашу громаду. Звичайно, як у кожні грі – були і сльози поразки, сум розчарувань, але й були непідробні емоції радості перемоги. Ще раз вітаємо всіх учасників, бажаємо вам ніколи не здаватися, завжди вірити у себе і підкорювати нові вершини!

Переможці «Цікава гра – 2021»

Вікова категорія «Юні надії»


1 місце - Танчак Анастасія (БК – філія с. Руські Комарівці)

2 місце Лошак Марк (клуб – філія с. Стрипа)

3 місце Лендранич Юліанна (Бібліотека – філія с. Циганівці)


Вікова категорія «Кадети»


1 місце Гаврилешко Роман ( клуб – філія с. Великі Лази)

2 місце Федькович Дмитро (Бібліотека – філія с. Циганівці)

3 місце – Мадяр Руслан (клуб – філія с. Стрипа)


Вікова категорія «Дорослі»

1 місце - Гурніш Марта Степанівна (БК – філія с. Руські Комарівці)

2 місце – Рогулич Михайло Михайлович ( клуб – філія с. Великі Лази)

3 місце – Левко Ольга Михайлівна (клуб – філія с. Нижне Солотвино)

Дякую працівникам нашого Центру за підтримку і допомогу у проведенні змагань! Особлива вдячність - завідувачу БК - філії с. Руські Комарівці Павликовській Мілані за гостинність та чудову організацію!
25 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі
bottom of page