top of page
  • Фото автораТетяна Раховська

До Всеукраїнського дня бібліотек

З наступаючим святом щиро вітаємо справжніх професіоналів бібліотечної справи, добрих друзів і наставників підростаючого покоління, відданих і сумлінних працівників - завідувачів бібліотек-філій КЗ "Центр культури та дозвілля" Баранинської сільської ради! Дякуємо за вашу щоденну кропітку працю, за ваші знання, якими ви щедро ділитеся, за тепло ваших сердець!
У вересні в наших бібліотеках кипіла робота - готувалися до проведення благодійної акції "Подаруй бібліотеці книгу": розробляли сценарій заходу, проводили репетиції, виготовляли разом з дітками листівочки - подяки за подаровану бібліотеці книгу.

Ось такі гарні, ексклюзивні листівочки виготовили наші майстрині:

Ручна вишивка. Робота майстрині Митровка Марти (с. Стрипа)

Авторська листівочка від майстрині Левко Ольги, гурток "Умілі ручки" (с. Нижнє Солотвино)

Знання - це сила! Листівочка - подяка виготовлена читачами бібліотеки с. Циганівці під керівництвом Григор"євої Т.І.

Подяка за книжковий дарунок від бібліотеки с. Ярок.


Отже, наша акція відбулася в 4-х бібліотеках нашої територіальної громади (с. Ярок, с. Стрипа, с. Циганівці, с. Нижнє Солотвино)! А бібліотека - філія с. Великі Лази отримує багато книжкових надходжень протягом року, завдяки вдалій співпраці з українськими книжковими видавництвами.

Дякуємо всім відвідувачам бібліотек, що долучилися до акції! Дякуємо за чудові книжки депутату Баранинської сільської ради Худан Н.І.! За гарні духовні пісні - учасницям вокального ансамблю "Ластівочки" Великолазівського ліцею! Наші бібліотеки отримали не тільки книжки, а ще й багато нових поціновувачів такого корисного й цікавого проведення часу - читання.

19 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі
bottom of page