top of page
  • Фото автораТетяна Раховська

Герої не вмирають!

Оновлено: 21 лют.


20 лютого в Україні відзначають День пам'яті Героїв Небесної Сотні. Ми вшановуємо Героїв, які жертовно віддали свої життя за Україну та її вільне майбутнє у час Революції Гідності. Це були люди різних професій і різного віку, але однакових і справжніх цінностей. Сила духу, рішучість цих беззбройних Героїв, їх гідність і любов до ближніх, була сильніша за зброю і жорстокість кривавого Беркуту, сильніша страху за себе.

В закладах "Центру культури та дозвілля" Баранинської сільської ради ми разом з діточками, учасниками клубних формувань, вшанували Героїв Небесної Сотні.

В клубі - філії с. Довге Поле 18.02.23 проведена година вшанування Героїв Небесної Сотні "Герої не вмирають!"

Патріотична година, вшанування героїв Майдану; перегляд тематичного відео; майстер – клас «Небесні ангели» відбулися 18.02.23 в клубі- бібліотеці с. Ярок.


Інформаційна година «День Героїв Небесної сотні» проведена в клубі-бібліотеці с. Нижнє Солотвино 19.02.23Година – вшанування Героїв Небесної Сотні «Ми продовжуємо заповіти героїв» проведена в клубі с. Глибоке 19.02.23;

Година – реквієм до Дня Героїв Небесної Сотні «Небесна Сотня воїнів Майдану» підготовлена і проведена в бібліотеці с. Циганівці 12.02.23;

Патріотична година "Небесна сотня - герої, які змінили хід історії" відбулася в клубі с. В. Лази 19.02.23;

Історична година "Небесна сотня" проведена в БК - філії с. Руські Комарівці 20.02.23.

Захищаючи Україну зараз в боях, ми опираємося на міцність і силу духу Небесної Сотні, і багатьох Героїв - українців, які мріяли про самостійну, вільну, цілісну, демократичну і сильну державу Україну. Світла пам'ять усім, хто віддав своє життя за Україну і українців! Вічна шана Героям Небесної Сотні!


15 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі
bottom of page