top of page
  • Фото автораТетяна Раховська

В очікуванні дива...

День святого Миколая - день, який з нетерпінням чекають дітки, а дорослі - з теплотою згадують дитячі роки: як хвилювалися ввечері - чи не забуде святий Миколай до них завітати, адже, не завжди були чемні і слухняні, як затримували подих, коли розгортали яскраві пакуночки. Це свято вчить нас вірити у дива, бути добрими, милосердними, люблячими і чуйними.

Готувалися дітки до зустрічи зІ святим Миколаєм в кожному закладі - філії Центру культури. Вчили вірші і пісні, шили костюми, танцювали і розігрували сценки. І це свято подарувало нашим маленьким артистам багато радісних і щасливих хвилин!


«Країна моя на звичаї багата» - святковий концерт в БК - філії с. Р. Комарівці.

"Ой, хто, хто Миколая любить" - свято в клубі - філії с. Довге Поле.

"Святий Миколай іде - Різдво веде" - дитячий ранок в клубі - бібліотеці - філіях с. Н. Солотвино

"Таємнича ніч Святого Миколая" - театралізована вистава клуб - філія с. Глибоке

"Йде світом святий Миколай, ти добром його стрічай!" - святковий вечір у клубі - бібліотеці - філіях с. Ярок.

"До нас завітав святий Миколай" - клуб - бібліотека - філії с. Стрипа

"Різдвяний настрій" - тематичний вечір до Дня Святого Миколая клуб - бібліотека- філії

с. Великі Лази

На землі є багато помічників святого Миколая. Саме їх зусиллями здійснюються мрії і справджуються дива, яких ми так очікуємо! Ми дякуємо вам, шановні працівники Центру культури за багато годин репетицій, креативні ідеї та цікаві сценарії, дякуємо шановним депутатам Баранинської сільської ради за можливість обдарувати кожного маленького учасника наших заходів солодкими подаруночками, дякуємо старості сіл Великі Лази та Циганівці Михайлу Рогуличу та депутату Михайлу Іванцику за чудові подарунки! Нехай святий Миколай благословляє вас і ваші родини!

31 перегляд0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі
bottom of page