top of page
  • Фото автораТетяна Раховська

Всеукраїнський день бібліотек

Оновлено: 2 жовт. 2022 р.

Щиро вітаємо з професійним святом шановних працівників бібліотек КЗ "Центр культури та дозвілля" Баранинської сільської ради! Вітаємо також, наших чудових постійних читачів - дітей і дорослих, наших вірних друзів і однодумців!

Без читання книг не можливо уявити виховання і зростання справжніх Особистостей - патріотів і інтелектуалів, успішного і щасливого майбутнього нашої незалежної і вільної України. Після Перемоги, мріємо про справжній розквіт наших бібліотек, які мають перетворитися у сучасні хаби інформаційного, освітнього, соціального і культурного простору.

Кожна наша бібліотека поступово позбавляється важкого радянського минулого. Згідно "Рекомендацій Міністерства культури та інформаційної політики України щодо актуалізації бібліотечних фондів у зв'язку зі збройною агресією російської федерації проти України", проведена актуалізація книжкових фондів, під час якої списано багато інформаційно-ворожих, російсько-мовних, морально застарілих і фізично зношених документів.

І ми зараз дуже потребуємо і чекаємо поповнення бібліотечних фондів сучасним українським контентом!

Святкові заходи, в рамках святкування Всеукраїнського дня бібліотек, ми вирішили присвятити видатній постаті української культури, всесвітньо відомому філософу - мандрівнику - Григорію Савичу Сковороді, чиє 300-річчя з дня народження Україна відзначає в цьому році.

"Сучасний Григорій Сковорода" - літературна година (клуб-бібліотека - філії с. В.Лази);

"Український мандрівний філософ Григорій Сковорода" - літературна година та книжкова полиця "Світ ловив мене, та не спіймав" (бібліотека - філія с. Циганівці);

"Мандрівний філософ, людина-університет" - літературна година (клуб-бібліотека - філії с. Н. Солотвино);

"Писати і жити , як Сковорода" - літературна година (клуб-бібліотека - філії с. Стрипа);

"Цитати і афорізми Григорія Сковороди" - літературна година (БК - філія с. Р.Комарівці);

"Крилаті вислови і цитати українського генія Григорія Сковороди" - тематично-пізнавальна бесіда та книжкова полиця (клуб-бібліотека - філії с. Ярок)."Зрозумій одне тільки яблучне зерно, і досить тобі. Коли в нім сховалося дерево з коренем, гілками, листям та плодами, то можна в ньому віднайти незчисленні мільйони садів, осмілюся сказати, і незчисленні світи."

Г. СКОВОРОДА

Тож, прийміть слова вдячності, за ваш благородну просвітницьку справу, шановні завідувачі бібліотек! Бажаємо вам МИРНОГО НЕБА, здоров'я, творчих успіхів, родинного добробуту, вірних друзів, вдячних і ввічливих читачів!

24 перегляди0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі
bottom of page