top of page
  • Фото автораТетяна Раховська

Біль і сум України...


За ініціативи "Центру культури та дозвілля" Баранинської сільської ради в с. Баранинці відбувся мітинг – реквієм з нагоди річниці повномасштабного вторгнення росії в Україну.

Рік, який поділив наше життя на до .. і після... Рік, який приніс стільки горя і сліз... Але, за цей рік ми зрозуміли, що нас не зламати і не скорити! Ми зібралися, щоб сказати: Українці – сильні, вільні і мужні! Ми ніколи не будемо рабами! Ми будемо боротися і захищати свою свободу і незалежність допоки не «Згинуть наші воріженьки, як роса на сонці!».


Розпочали зі спільної Молитви за Україну і українців - о. Сергій Слободенюк з вірниками звершив Молебень. Хвилиною мовчання вшанували всіх, хто постраждав від безжальної війни, вшанували наших мужніх Героїв, відданих синів і дочок України, що віддали найцінніше - своє життя на захисті держави. Серед них - жителі Баранинської громади - Анатолій Голик, Юрій Щубелко, Чемоляк Максим, Капальчик Денис...

ВІЧНА ПАМ"ЯТЬ І ВІЧНА СЛАВА ГЕРОЯМ!


У виконанні вокального ансамблю с. Баранинці і вокального тріо "Лілея" прозвучали духовні і патріотичні пісні.


Дякуємо за дружню підтримку вчителям Руськокомарівського ліцею. які завітали на мітинг.

Завершився захід спільним виконанням української стрілецької пісні "Ой у лузі червона калина", яка стала за цей рік для всього світу символом незламності і мужності України .

69 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі
bottom of page