top of page
  • Фото автораТетяна Раховська

Бібліотека має жити!

Заперечувати важливість існування в маленьких селах бібліотек і клубів, як осередків культурного, духовного, а іноді і освітнього життя - ніхто не буде. Особливо, самі жителі таких сіл. І на запитання, куди піде дитина після школи, якщо батьки зранку до вечора в місті на роботі, теж зрозуміло - в бібліотеку, і в клуб. За останні роки, в Україні обірвалося багато напрацьованих засобів підтримки бібліотек. Тут і реформа децентралізації , і всім відомий "остаточний принцип фінансування" - а результат - наші маленькі сільські бібліотеки вже 3 роки не мають поповнень фондів новими книжками. Саме тому, на передодні дня бібліотекаря (30 вересня), бібліотекарі "Центру культури та дозвілля" Баранинської сільської ради розпочинають акцію "Подаруй бібліотеці книгу". Ми просимо підтримки у громади, і сподіваємось, що разом ми зможемо перетворити наші бібліотеки і клуби на сучасні культурно-дозвільні центри.

На проведення цієї акції нас надихнула поетеса Катерина Волошина, яка влітку побувала у нас в гостях, провела творчі вечори, і пообіцяла допомогти з оновленням наших книжкових фондів. І ось, в останній день літа, ми отримали чудовий подарунок - 55 гарних, цікавих, сучасних книжок! Щиро дякуємо першій учасниці акції "Подаруй бібліотеці книгу"!

Ми сподіваємося, наша громада не підведе, і долучиться до акції! Ще раз - дякуємо творчій особистості Катерині Волошиній, чия творчість і справи - надихають!20 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі
bottom of page