top of page

Клуб - філія та бібліотека – філія с. Ярок

Завідувач бібліотеки та завідувач клубу  - Рибович Антоніна Олександрівна. Клуб і бібліотека села Ярок функціонує з 1950 року. При клубі діють Народний вокальний ансамбль "Ярочок". Дитячі вокальні ансамблі "Сонях" та "Краплинки". Хореографічні гуртки "Закарпатки", "Дзвіночки" та "Юні росинки".

         Запрошуємо !

с. Ярок, б. 17 А, Ужгородського району, Закарпатської обл.

Розклад занять гуртків:
Хореографічний (молодша група) –  четвер - п'ятниця – 13.00-14.30

Хореографічний (середня група) –  четвер - п’ятниця – 15.00-16.00

Хореографічний (старша група) –  четвер - п’ятниця – 16.30-17.15

Вокальний ансамбль - Четвер – 17.00 - 18.00

Народний вокальний ансамбль «Ярочок» - 
п’ятниця 18.00 - 20.00

 

Народний вокальний ансамбль «Ярочок»

Історія колективу починається  ще з середини 50-х років XX століття. Тодішній фольклорний ансамбль пісні і танцю «Ярочок» був створений громадським активістом Іваном Перечинським. В той час ансамбль нараховував понад 50 осіб.
Своїми виступами колектив радував не тільки жителів рідного села Ярок, а й виступав з концертами у сусідніх селах району та неодноразово виступав на районних та обласних оглядах художньої самодіяльності.
На жаль, після смерті Івана Івановича Перечинського  (помер у 1994 році), колектив припинив своє існування.
       У 2008 році  на базі  клубу с. Ярок діяльність жіночого вокального ансамблю «Ярочок» було відновлено. Учасниками стали активні, талановиті співучі жінки, які розділяли ідею продовження існування ансамблю. Керівником ансамблю стала Віра Василівна Луцьо. Так розпочалася нова сторінка творчого шляху колективу. 
Згодом у 2016 р. керівником ансамблю стала завідувач клубу с. Ярок Лідія Чубирко і є керівником по сьогодні. Протягом останнього десятиліття  ансамбль  радує слухачів майстерністю, широтою і різноманітністю репертуару, збагаченого шедеврами  народної та естрадної  пісні. Колектив об"єднує людей різного віку і різних професій, які люблять пісню, хорове мистецтво, більшість його  учасниць  народились та живуть  у цій місцевості, у рідному селі, яке часто прославляють у своїх виступах. Склад колективу змінюється,  оновлюється молодими талановитими любителями  пісні та співу.
12 липня 2019 р. вокальний ансамбль Ярочок отримав звання «народний», тож жодне свято в Ярку не обходиться без  участі ансамблю, його виступи завжди чекають з нетерпінням.
Ансамбль «Ярочок» був та є незмінним учасником сільських, районних та регіональних свят, видовищ, конкурсів, концертів, фестивалів.

 

bottom of page